STATISZTIKA
Linkpark oldalak statisztikája:
  • Oldal: 4819 db
  • Doboz: 79673 db
  • Link: 1275391 db
  • Készülő oldalak: 63 db

| Többi

LCD TV vásárlás

(lcdtv-vasarlas.linkpark.hu)
Magyar teszt | Külföldi teszt | Információ | LG Scarlet | Hitachi | Sanyo | Sharp | LCD TV | Grundig | LG | Daewoo | Benq | Vizio | Olevia | Videoton | Marantz | Magyar eladók | Sony | Panasonic | Philips | Samsung | Thomson | Funai | Toshiba | Mitsubishi | Viewsonic | Dell | Magnavox | Westinghouse
Az oldal leírása:
Az LCD jelentése: Liquid Crystal Display (Folyadék Kristályos Kijelző). Működésének lényege, hogy a korábbi katódsugárcsöves képernyők vetített képével ellentétben itt minden egyes képpont két átlátszó elektróda és két polarizáló szűrő közé szorított folyadék-kristály réteget jelent.A világ televízió eladásainak mintegy felét az LCD vagy plazma képernyők tették ki tavaly.Felbontás: van a HD, vagyis a 720p (1280x720), és a FullHD, az 1080p (1920x1080).
A szerkesztő további 47 oldala:
3D TV 3d-tv.linkpark.hu | AC Milan acmilan.linkpark.hu | AC/DC acdc.linkpark.hu | Air France airfrance.linkpark.hu | Antarktisz antarktisz.linkpark.hu | Arsenal arsenal.linkpark.hu | AS Roma as-roma.linkpark.hu | Atletico Madrid atleticomadrid.linkpark.hu | Balatonmáriafürdő balatonmariafurdo.linkpark.hu | Bayern München bayern-munchen.linkpark.hu | Beatles beatles.linkpark.hu | Belorusszia belorusszia.linkpark.hu | Brazil foci brazilfoci.linkpark.hu | Budakalász budakalasz.linkpark.hu | Chelsea chelsea.linkpark.hu | Chile chile.linkpark.hu | Costa Brava costa-brava.linkpark.hu | Egyiptomi üdülőhely egyiptomi-udulohely.linkpark.hu | Elvis Presley elvispresley.linkpark.hu | Finnország finnorszag.linkpark.hu | Fiorentina fiorentina.linkpark.hu | Francia Riviéra francia-riviera.linkpark.hu | Gyula gyula.linkpark.hu | Horvát ingatlan horvatingatlan.linkpark.hu | Internazionale internazionale.linkpark.hu | Irán iran.linkpark.hu | Izrael izrael.linkpark.hu | Juventus juventus.linkpark.hu | Kazahsztán kazahsztan.linkpark.hu | Kolumbia kolumbia.linkpark.hu | Led tv led-tv.linkpark.hu | Liverpool FC liverpoolfc.linkpark.hu | Los Angeles los-angeles.linkpark.hu | Lufthansa lufthansa.linkpark.hu | Malév malev.linkpark.hu | Manchester United manchesterunited.linkpark.hu | Paraguay paraguay.linkpark.hu | PSV Eindhoven psv-eindhoven.linkpark.hu | Repülőjegy Amerika repulojegy-amerika.linkpark.hu | Repülőjegy Ausztrália repulojegy-ausztralia.linkpark.hu | Siklós siklos.linkpark.hu | Skócia skocia.linkpark.hu | Suzuki autószalon suzukiautoszalon.linkpark.hu | Türkmenisztán turkmenisztan.linkpark.hu | Török Riviéra torok-riviera.linkpark.hu | Valencia CF valencia-cf.linkpark.hu | Ügyvédi iroda ugyvediiroda.linkpark.hu
Linkpark LCD TV vásárlás

Linkpark partnerprogram

Vissza a címoldalra | Ugrás a lap tetejére